Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki The Ordinary
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-10, 10:35   #128
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Kosmetyki The Ordinary

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;83482491]to mój ulubiony kosmetyk TO, na równi z retinoidem. trochę żałuję, że tak długo się im opierałam

Niacinamide + Zinc fajnie też działa na opryszczkę zaczynało mi się w poniedziałek coś wykluwać, nie miałam akurat nic aptecznego pod ręką, nałożyłam trochę serum, powtórzyłam parę razy i dzisiaj po opryszczce nie ma ani śladu. [/QUOTE]

Opryszczki nie mam, ale wypryski mi sie zdarzaja, zwlaszcza, jak mi sie zdarzy zjesc kilka ciastek, albo standardowo przed okresem. Mam lactic acid, mam tez inne serum z kwasem migdalowym i mam kwas glikolowy od Drunk Elephant (ktory daje doslownie zero rezultatow u mnie ), ale zaden z tych kosmetykow szalu nie robi.
A ktory retinoid masz?

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;83482596]A z innej beczki, wiecie, ze założyciel marki ma jakieś stany psychotyczne? Wrzuca jakieś dziwne filmiki na których płacze na koncie Deciem na Instagramie. Ludzie się martwią, chyba mu odbiło zupełnie. Albo narkotyki...

Wczoraj można było na tym koncie oglądnąc parę wstrząsających filmów, które wrzucił. Widzę, że dziś już je usunął. Nie wspominając o tym, że bardzo obraża ludzi w komentarzach.[/QUOTE]

Nie slyszalam Obrazanie ludzi jest wyjatkowo nieprofesjonalne Mozesz przytoczyc jakies przyklady? Pamietam, ze pare tygodni temu natknelam sie na dyskusje kilku blogerek urodowych na instagramie i pisaly o jakims dramacie zwiazanym z Deciem, ale nie zaglebialam sie w temat.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując