Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak pierzecie?
Wątek: jak pierzecie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-16, 17:10   #55
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: jak pierzecie?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Tyko płyn lub żel. Żadnego proszku.

W Polsce Wirek, właśnie ze względu na to oszustwo ( a chemia niemiecka tania nie jest), a w Norwegii OMO lub płyn do ubranek dziecięcych, bo mąż ma alergię

Whirlpool któraś z Was wspomniała, nasz wyjechał na śmietnik w zeszłym tygodniu. Zaczął się psuć ze 2 lata temu, na początku stawał program, ostatnio zauważyłam, że nie płucze jak trzeba. Programatora wymieniać nie zamierzaliśmy, to był tani model, 8 lat przeżył. Kupiliśmy Miele, na razie testujemy.

Whirlpool mojej mamy w PL padł zaraz po gwarancji, a miała super wypaśny. Od 12 lat ma AEG i święty spokój!

Programy najczęściej w użyciu to bawełna 40stopni, ręczniki i pościel na 60stopni, a wełna 30.
O, muszę przetestować Wirka

Dzięki polskiemu persilowi mam zniszczoną sukienkę. Nie doprał plamy z tłuszczu to zaprałam szybko płynem do naczyć i mam odbarwiony materiał w tym miejscu.

Polski vizir jest ok.

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
A mam pytanko. Myjecie te "kieszonke" na proszek/plyn wysuwana? Moja jest juz troche brudna, ale nie mam pojecia jak ja wyciagnac. Trzeba wykrecic srubki? jestem zbyt leniwa by szukac instrukcji, wybaczta .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Mam eletroluxa jbc.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Szczoteczką do zębów spróbuj wyczyścić.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując