Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-28, 06:06   #79
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Odchudzanie Bez Ściemy :) Zróbmy to razem :)

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Chciałabym się do was dołączyć
173cm, 77kg, chcę schudnąć 10-12
Witam
Mamy tą samą wage i ten sam cel

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kocica27 Pokaż wiadomość
Nie za bardzo mogę sobie darować te 1,5kg, bo wszystkie ubrania obcisłe w rozmiarze 34 muszą jakoś leżeć.

Chudłam rok - sporo z tego wszystkiego to była woda, bo przy Hashimoto tak się dzieje. W ogóle wyglądało to tak, że w ok. 3 miesiące po porodzie schudłam samoistnie ok. 22kg, potem chudłam 1kg na miesiąc, próbowałam coś ćwiczyć, ale nie miałam czasu. Dopiero od kwietnia przeszłam na dietę bezglutenową, konkretnie restrykcyjną i zaczęłam trenować 2h dziennie. Leciało 1kg tygodniowo. Schudłam w ten sposób 10kg i to właśnie te ostatnie 10kg to taka moja zasługa. Bo ta reszta to samo przyszło, samo poszło. Tylko szkoda, że zabrało mi ponad rok życia.

Skóra - normalnie, nie mam zwisów.

Ćwiczę tylko cardio, jak się zrobi zimniej, to przejdę na ćwiczenia w domu żeby sześciopak złapać.
Ja w pierwszej 21, w drugiej 19 ale zarlam jak leci...

Nie rozwalaj mnie ja tu marze o 36/ luzniejszym 38. Bo w tej chwilii 38 mam obcisłe.
Ile masz wzrostu i wagi?

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Xylogic93 Pokaż wiadomość
Hej z chęcią dołączę 164cm, waga 65kg.
Schudnąć chcę do płaskiego brzucha taki mam cel [emoji1320]
Wszystko utrudnia mi IO oraz niedoczynnosc tarczycy. No i moja miłość do słodyczy

Spróbuje chyba biegać [emoji846]

Dziewczyny wasze sprawdzone fit obiady? Najlepiej takie które można zrobić ma 2-3 dni



Kliknięte z [emoji520]
Czasem słownik wie lepiej [emoji12]
Mysle ze zupy... Dania jednogarnkowe z kasza?
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując