Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-14, 16:05   #38
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Owsiak przy rezygnacji powiedział, że nie można winić za to co się stało organizatorów. Oh, really?

Z tego o ile mi wiadomo, a wiadomo bo moi znajomi organizowali imprezy masowe, to przy organizacji imprezy masowej (przewidywana liczba > 1000 osób) za bezpieczeństwo takowej w pełni odpowiada organizator, w tym wypadku WOŚP i Owsiak jako jej prezes. To organizator składa papiery i plan całej imprezy do miasta, gdzie miasto albo wyrazi zgodę albo nie. Znamiennym jest, że zgodę na organizację tej imprezy wyraził sam Adamowicz.
Szkoda, że zapłacił najwyższą możliwą cenę za tą zgodę.

Nienawidzę partactwa, a z relacji i nagrań widać doskonale jak bardzo amatorska i kulawa była to organizacja imprezy.
Nienawidzę też tchórzostwa i zrzucania własnej odpowiedzialności na innych. Ustawa jasno mówi kto odpowiadał za bezpieczeństwo i teraz próby ucieczki, chowania głowy w piasek powodują w człowieku złość, bo zamiast wziąć całość na klatę prezes WOŚPu ucieka z płonącego okrętu. Tak jak szanowałem tego człowieka, tak teraz czuję się głęboko zażenowany, kiedy w takiej chwili gość zwyczajnie upolitycznia karygodne błędy swojej organizacji.

Szkoda! Może zastąpi go ktoś młody, kto będzie bardziej stabilny i medialny i będzie umiał radzić sobie ze stresem.
Oby tylko nie było tak, że były już prezes będzie rządził z tylnego fotela, a na pierwszy ogień wypuści jakiegoś słupa.

Wstyd jak przy kolejnych tragediach szanowane publicznie osoby lub takie które powinny wiedzieć jak się zachować jako reprezentanci tłumu nie potrafią się zachować, nie umieją wytrzymać nawet 24 godzin bez wylania żółci.

Ciesze się ze dawno temu skończyłem z oglądaniem tv, czytaniem onetow, wp, interii itd. Dzięki temu oszczędziłem sobie złego wczorajszego wieczoru, dzisiejszego poranka i południa.
Polecam innym.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując