Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ~ W Nowym Roku niech nam zagości - moc szczęścia, zdrowia i pomyślności ~ 48
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-09, 12:40   #4229
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: ~ W Nowym Roku niech nam zagości - moc szczęścia, zdrowia i pomyślności ~ 48

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88498061]Ja zobaczyłam wczoraj odcinek.
Ksiazka lepsza od serialu.
Jednak lepiej mi wyszło wyobrażanie sobie tego wszystkiego.


Śnieg dalej pada. Wiec biore sie za obiad, dzieci lekcje maja za pol godziny i lecimy na spacer

Korzystam z okazji póki jest.
Potem bede czekać na wiosnę.
Chociaż jak byliśmy w skate parku z młodym (uczy sie na desce jeździć) to była juz wiosna
Załącznik 7740925

Załącznik 7740926[/QUOTE]

Ale wiosna[emoji7] zawsze podobalo mi się to kiedy mieszkałam w Irlandii,że już w lutym była taka soczysta zieleń i żonkile [emoji3]

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Mnie też jakoś ten serial nie zaciekawił, włączyłam kawałek.
Też już zimno na mnie źle działa. Pół godziny spaceru i wracam zmarznięta, a w kurtkę ledwo się dopinam, jeszcze trochę i w rozpiętej będę musiała chodzić [emoji849]
Zrobiłam sobie przerwę w dzwonieniu. Ciężko gdzieś się dodzwonić, czekam i czekam, a jeszcze na końcu mi się rozłączyli [emoji35]
Przechwaliłam psa ostatnio, że już w domu dawno nic mu się nie zdarzyło zrobić, to dziś w nocy kupę zrobił w klatce...
Skończyłam Tokarczuk "Prowadź swój pług przez kości umarłych". Takie sobie według mnie. Dawno w sumie żadna książka nue wywołała we mnie efektu "wow". A tak na to liczę, że w końcu coś mnie zachwyci.
Teraz na czytniku czytam (niewiele na razie przeczytałam) Poświatowskiej "Opowieść dla przyjaciela" i "Shantaram" (kilka Irenek chyba już czytało? Mag? Brzydu?). A w papierze (jak K mi czytnik zabiera) zaczęłam "Kochaj" Reginy Brett.
Z filmów ostatnio obejrzałam taką komedię o kobiecie, która przypadkowo zaszła w ciążę, nawet niezła
https://www.filmweb.pl/film/Wpadka-2007-296270

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
Ja czytałam Shantaram,dość fajny,tylko już pod koniec trochę przekombinowany,a druga część jakoś do mnie nie trafiła..może sobie przeczytam w ramach przypomnienia... Teraz robię drugie podejście do Ksiąg Jakubowych Tokarczuk, może uda mi się skończyć [emoji3]

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora