Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawienia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-05, 17:11   #2325
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez Askaaa05 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was miała może podobny problem do mojego. W czerwcu zamiast dostać okres 30 dc, dostałam dopiero 41, trochę mnie to zaniepokoiło, robiłam nawet testy i wyszły negatywne. Od tego czasu mam dziwne okresy, zaczynaja się brązowym plamieniem (co już kiedyś się zdarzało) i są dość skąpe w porównaniu do tego co miałam kiedyś. Dodatkowo mam taki jakby śluz z krwią, nie wiem czy to normalne, nigdy nie miałam śluzu w okresie. Mój okres jest tez bolesny, ale tak było zawsze. Czy myślicie, że to mogą być jakieś zawirowania hormonalne? Czy któraś już tak kiedyś miała? Oczywiście pójdę do ginekologa, ale dopiero w przyszłym tygodniu.
A czy te dziwne okresy również wiążą się z takimi długimi cyklami (ponad 40 dni)?
Ile masz lat i jak długo miesiączkujesz? Zmieniło się u Ciebie coś ostatnio (zmiana klimatu, trybu życia, dużo stresu itp)?
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując