Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy każdy facet tak ma ? Czy to ja jestem inna ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 09:38   #7
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Czy każdy facet tak ma ? Czy to ja jestem inna ?

Cytat:
Napisane przez wiczkax0 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie

Muszę się w końcu wygadać.

Z moim facetem jestem 2 lata , on ma 24 lata ja 21.

Miałam duże problemy rodzinne i rok temu on pomógł mi i zamieszkaliśmy razem. Wszystko fajnie tylko ze ja zaczęłam traktować go jak centrum wszechświata. Przestałam skupiać się na sobie i chyba on już ma mnie dość.

Zaczęłam pytać się go ciagle czy mnie kocha czy nie czy mnie zdradza.

Mój luby pracuje fizycznie i jedynie co robi gdy wróci z pracy to kapie się oglądamy odcinek serialu odwraca się i idzie spać. Nie wiem czy powinnam dać mu spokój ale to już tak 2 tydzień trwa. Oczywiście zaczęłam gadkę co się dzieje czy chodzi o mnie czy ma mnie dosyć, odpowiedział ze nadal mnie kocha i nie chodzi o mnie tylko ze jest zmęczony po pracy. Tylko ja czuje ta chłodnice i obojętność od Niego. Jedyne rady jakie dostaje to żeby robić tak aby on „gonił króliczka „. Może faktycznie już ma przesyt mnie ? Co robić ?
Poważnie? Praca fizyczna potrafi wyczerpać. Kobietom ciężko to zrozumieć bo to głównie mężczyźni tak pracują.
Nie wiem czy to kolejny raz ta sama osoba pisze, ale pamiętam już taki temat. Facet również ciężko pracował fizycznie i było problemem, że jest zmęczony.
Tutaj jeszcze tekst jakiejś wizażanki, że "on ma podstawione pod nos". To chyba normalne w tej sytuacji. Czy może ma jeszcze dom ogarniać po powrocie i zabawiać księżniczkę?
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując