Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone 30+ 40+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-17, 02:52   #3381
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Załącznik 7691370Załącznik 7691369Załącznik 7691368

Mam dwa nowe zapachy i home scent Bergamotka. Nie znalazłam nic sojowego dzisiaj. Nawąchałam się dyniowych świec, aż mnie migrena złapała. W Tk Maxxie w Manu wysyp pięknych lampek nocnych i stoliczków.
Weszłam do Mango, wyszłam ze swetrem
Karmelowa ice latte z Mca jest o niebo lepsza od Coco Chanel z Etno Cafe i ładniej ją podają.

Cinde pomyślałam o Twoim poleceniu Detektywa 3, jak mi się pojawił na HBO Na razie męczę 4 odcinek Ostrych Przedmiotów, a po nich biorę się właśnie za Detektywa.

Marjolka spróbuję tego Anwen, akurat kończę maskę. Podczas koloryzacji fryzjerka namówiła mnie na „keratynową pielęgnację” Joico, cokolwiek kryje się za tą nazwą i dzisiaj dopiero zauważyłam jak pięknie mi włosy błyszczą pomimo dwóch dekoloryZacji, a były matowe.

TeŻ kiedyś Was pytałam o NIOD, ale ja chyba tyle nie umiem wydać na kosmetyk, który zużyję w miesiąc.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ladny sweter, pasuje Ci

Czym pachnie Sparkling holiday? U mnie w ogole zadnych nowosci YC nie ma, w ogole jest tylko jeden sklep online, ktory ma YC w ofercie i ta oferta jest bardzo okrojona. Stacjonarnie nie ma wcale.

I jak Ostre przedmioty? Mialam kiedys ogladac, ale potem zapomnialam
Wczoraj skonczylam Marianne, z polecenia innej wizazanki, naprawde solidny horror, polecam

U mnie w TK Maxx za bardzo nie ma ciekawych rzeczy, mnie jedynie sie podobaja tam torebki, najchetniej za kazdym razem kupilabym ze 20 Ale cwicze silna wole, zawsze wychodze z niczym. Chociaz to sie wkrotce zmieni, bo chcialam kupic plecak w jakims jasnym kolorze, bo mam tylko czarny.

A lampki nocne mi sie marza nowe, bo te, ktore mamy sa strasznie upierdliwe w czyszczeniu. Najchetniej przygarnelabym jakies cale szklane w regularnych ksztaltach, ktore mozna przetrzec szmatka i sa jak nowe.

---------- Dopisano o 02:52 ---------- Poprzedni post napisano o 02:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Anyż Novex jest wspaniały:roz a:


Chodzi mi po głowie ta szczotka do włosów,dla podniesienia u nasady i jak mi się zachce wymodelowania..



https://pinkmintlove.pl/products/2w1...SABEgKxa_D_BwE


Macie jakieś sugestie?
Warto?


Gosia masz nowego towarzysza


La Mary zdrówka


Marjolka olej z czarnuszki ma moc.
Fakt.
Też lubię.
Śmierdzi ,ale włosy są piękne po nim.
Muszę też kupić do picia..
Co do podnoszenia wlosow od nasady, to przez ladnych pare lat uzywalam tej suszarko-lokowki:
https://www.ceneo.pl/2481709
(to za 45,90 to tylko jedna szczotka zamiennik, a nie cala lokowka). Kupilam ja chyba w 2010 albo w 2011, zaraz po tym, jak zostala wypuszczona na rynek, uzywalam az do przeprowadzki, czyli 6 lub 7 lat, poza zadrapaniami na najwiekszej szczotce byla nadal w naprawde bardzo dobrym stanie po tylu latach.
Teraz mam taka:
https://www.davidjones.com/Product/2...tyler-VS2735GA
I tez jestem zadowolona
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora