Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-08-04, 19:49   #66
sawmahcook
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 3
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cześć 😊 piszę do was, bo pewnie jak się domyślacie - schizuję. Pierwszy raz od kiedy biorę tabletki.

Skończyłam ostatnio 4 opakowanie tabletek vibin mini. Za każdym razem dostawałam krwawienie rano, w 3 dniu przerwy. Dzisiaj powinnam dostać, a krwawienia jak nie było tak nie ma. Tabletki biorę regularnie, co do minuty, nigdy żadnej nie pominęłam, nie wymiotowałam, a biegunki jak już to tylko w czasie przerwy albo po upłynięciu 4h. Nie brałam żadnych leków, antybiotyków, ziół itp dlatego zdziwiłam się, że nie dostałam. Dodam, ze nie używamy dodatkowo prezerwatyw, ale nigdy tez nie było wytrysku w srodku. Była jedna sytuacja, kiedy odrobina nasienia mogła zostać w srodku, ale nigdy nie był to pełen wytrysk. Nie mam żadnych objawów, nie jest mi niedobrze, nie chodze częściej do toalety, nic. Co myślicie o mojej sytuacji? Mam się czym martwić? 😟
sawmahcook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując