Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ja i kosmetyki Synergen - testowanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-26, 12:06   #7
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: Ja i kosmetyki Synergen - testowanie

Korektor Synergen antybakteryjny przeciw wypryskom

W zasadzie nigdy nie używam korektora, jednak korzystając z okazji, postanowiłam wypróbować ten kosmetyk. Nie mam jasnej karnacji, dlatego sądziłam, iż odcień, który znalazłam w paczce będzie odpowiedni. Jest to nr 01 vanilla, a więc taki sam jak puder w kamieniu, który też miałam testować i jak najbardziej mi podpasował. Zdziwiłam się jednak, gdyż korektor nie jest odpowiedni do koloru mojej karnacji. Bardzo chciałam go solidnie przetestować, jednak nic z tego. Korektor nie stapiał się z fluidem, odznaczał się, wyglądałam jakbym miała plamki na twarzy. Zapewne gdybym miała jaśniejszy odcień, byłoby lepiej. Wiem, że są trzy jego odcienie. Podczas zakupów w Rossmannie zobaczę, czy któryś z dwóch pozostałym odcieni byłby dla mnie odpowiedni. Nie mogę zatem wystawić oceny temu produktowi, ale napiszę takie ogólne wnioski:

- opakowanie produktu jest bardzo estetyczne- wygląda jak pomadka zamknięta w solidnym i białym opakowaniu, dodatkowo umieszczonym w kartoniku, na którym znajdziemy opis produktu oraz jego składniki [zamieszczam zdjęcie]

- korektor wg mnie jest bardzo wydajny, ma 4 g, wydaje mi się, że nawet przy częstym użyciu może starczyć na dłużej [załączam zdjęcie, na którym korektor jest w całości wysunięty]

- produkt jest testowany dermatologicznie, śmiało można używać

- producent pisze, że korektor działa antybakteryjnie, wysuszająco, kryje zaczerwienienia oraz pryszcze, a także zawiera specjalny składnik (niestety nie pisze jaki dokładnie) , który zamyka pory i wysusza wypryski (żałuję, że nie mogę w tej chwili osobiście się o tym przekonać)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pud.kor..jpg (134,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg opakow.korek..jpg (144,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odcienkor.jpg (105,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wydaj.kor.jpg (181,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ręka.kor.jpg (94,4 KB, 6 załadowań)
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora