Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-10, 20:34   #4287
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVI

Klapouszek , ja z 23 stycznia

Przynajmniej już wiem, że nie odwiedzam stacjo w styczniu, skoro prezentem urodzinowym ma być żel Ale nie mogę powiedzieć, mam 2 urodzinowe bransoletki z Roszera i ze 3 wisiorki i je sobie mimo chińszyznowatości chwalę

Ciekawe, czy dołączą mi do trio kosmetyczkę - w mailu się niby upomniałam o nią 5 minut po złożeniu zamówienia, ale któż to wie

No i poprosiłam w BOKu o wysłanie mi styczniowej oferty urodzinowej wysyłkowej, to jak dostanę to dam znać, czy w ogóle warto z niej korzystać. A jak tylko poprosiłam o wysłanie ofert, to kopnął mnie taki zaszczyt - dostałam noworoczne i urodzinowe życzenia A jak tylko grzecznie zasugerowałam co by mnie ucieszyło na prezent niespodziankę z e-sklepu (podałam rzeczy tańsze niż krem na zmarchy Riche, wody, czy zestawy; tylko rzeczy do max 50 zł - typu jakiś cień, olejek do ciała, czyli coś co mnie konkretnie interesowało i w dodatku coś co kiepsko im idzie z tego co widzę) to już pretensje, bo tak bardzo firmę okradam pewnie No ale nie mówię, moje zamówienie wciąż w toku, choć już zapisali cenę i wszystko, więc pewnie już wysłane, a nuż widelec nie dostanę kremu na zmarchy i żelu czerwone owoce
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora