Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-03, 19:54   #65
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Ja polecam dr Dobierzyńską, przyjmuje prywatnie na ul Ułanów chyba 1?

Wspaniała, sympatyczna kobieta! Jest baaardzo delikatna, nigdy mnie nic nie boli jak robi. Tzn raz na jakiś czas ukłuje przy kanałowym ale to chwileczke, poza tym wszyscy tak narzekają ze strasznie boli leczenie kanałowe- ja nie zauważyłam Niestety mam slabe ząbki i czesto ją odwiedzam i nigdy przenigdy bym nie poszlam do kogoś innego. Zawsze rozladuje stres miłą rozmową, co tam u mnie itp
Cała moja rodzina do niej chodzi
Też polecam stomatologów z ul. Ułanów. Co prawda z ww. panią nie miałam do czynienia, ale leczyłam kiedyś ząbki u dr Sieczkarka - super facet i bardzo dobry lekarz, a zaznaczam, że ja panicznie boję się dentystów!! Klinika zwie się "esdental", chyba mają swoją stronę w necie, ale nie wiem, czy ceny są aktualne. najlepiej po prostu skonsultować się osobiście, bo koszty leczenia są różne i zależne od ilości/długości leczenia. No i nie wiem, jak jest teraz. Ja tam byłam już dość dawno.

Cytat:
Napisane przez krokodylek04 Pokaż wiadomość
hej. a może któraś z Was ma do polecenia dobrego dentyste który wykonuje koronki lub licówki?? i jest naprwde godny polecenia??
Z tego co się orientuję to dr Szkutnik jest godny polecenia, też przyjmuje w "esdentalu" na Ułanów. Profesjonalista, o czym świadczą spore do niego kolejki. I nie robi tego, żeby zarobić. Wiem, że kiedyś komuś odradził chyba koronki, bo stwierdził, że szkoda piłować ząbki, które są jeszcze do uratowania.
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując