Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-05, 10:08   #24
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mnie też kuszą, chociaż po szamponie Mint jestem sceptyczna, ale te nowe mają zupełnie inne składy, więc są obiecująceWarto:ehe m:

Kinga Rusin zapowiedziała swoją nową markę, która będzie przystępniejsza cenowo i chyba dostępna w Rossmannie.
Wiem, ze warto. Chce dla niej kupic bo ma niskoporowate wlosy...
I ciezko je pielegnowac...

Ciekawe co Rusin wymysliła...

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Piękne zakupy, zazdroszczę Ci tak łatwej dostępności do nich Chociaż może to dobrze dla mojego portfela, że nie mam takich sklepów i marek pod nosem

Ja odpuszczam pielęgnację, gdy jestem poważnie chora, grypa czy jakieś zapalenie, wtedy nie mam siły na nic i kąpiele też nie są wskazane, żeby się nie doprawić. Z reguły mojej skórze nic złego się nie dzieje, gdy jej odpuszczę jeden dzień i umyję twarz tylko wodą, albo tonikiem, a nawet to czasem lubi, ale po dłuższej chorobie, gdzie nawet za bardzo nie mogę się wykąpać i umyć włosów, to jest dramat, skóra przesuszona i wygląda bardzo niezdrowo.
Przy chorobie to tez tylko tonik a potem olej albo krem lekki. Nie bawie sie. Tym bardziej jak mam czerwony nos...

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Dziewczyny mam pytanko. Czy Wy robicie sobie paczuszki z kosmetykami. Np. wysyłacie sobie próbki swoich kosmetyków?
Aby ktoś mógł tez wypróbowac.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora