Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak pogodzić się z tym ze nie ma się dzieci, rodziny i z racji wieku już się nie będz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-25, 14:31   #21
Samotna76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 195
Dot.: Jak pogodzić się z tym ze nie ma się dzieci, rodziny i z racji wieku już się ni

Znam z otoczenia trochę takich przykładów związków kobiety bezdzietnej z facetem mających dzieci z poprzedniego związku. Niestety nie wyszły tym kobietom te relacje na dobre.

Wiem ze życie różnie się układa ze dorosłe dzieci w dzisiejszych czasach bardzo często wyprowadzaja się z dala od domu rodzinnego. Bo dzieci wychowuje się dla świata a nie dla siebie. Ale mimo tego że opuszcza kiedyś dom rodzinny to warto podjąć się tego trudu. Zawsze jest szansa ze odwiedza raż na jakiś czas, zadzwonia,można samemu ich odwiedzić.

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Xfrida a gdzue ja napisałam ze nie mogę nikogo zatrzymać na dłużej. Częściej nawiązywał am relacje gdzue panowie bardzo chcieli a to ja właśnie nie czułam tego i kończyłam znajomości bo nie chciałabym być z kimś z rozsądku.

Poza tym tutaj może smece bo wątek dotyczy czegoś co mi w życiu nie wyszło. I nie ma już szansy na zmiany na lepsze. Na codzień jestem osobą dość pogodną.
Samotna76 jest offline Zgłoś do moderatora