Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 część 9
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 09:30   #24
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Zadzwoniłam do przychodni. Niestety dzisiaj jej nie ma więc nie mogę jej powiedzieć co o tym sądzę. Pielęgniarka powiedziała żebym przyszła do lekarza rodzinnego żeby albo to obejrzał albo chociaż coś zalecił co robić w takim przypadku.

Jeśli chodzi o samą lekarke hmmm z samych wizyt jestem zadowolona. Poświęca nam bardzo dużo czasu i uwagi, odpowiada na każde nasze pytania no i po każdej wizycie czuje że wizyta przebiegła w 100%.
Z jednej strony nie chciałabym jej zmieniać bo boję się że trafimy jeszcze gorzej a z drugiej ta sytuacja nie powinna mieć miejsca. Możliwe że może zauważyła jakieś nieprawidlowosci w siusiaku małego i chciała to sprawdzić ale powinna nam oznajmić co będzie robić.
Powiedziała że trzeba zacząć odsłaniac napletek żeby tam w środku nic się nie zbierało brud z pampersa itp. Z jednej strony może i ma rację i chciała dobrze ale chyba powinna wiedzieć żeby nie ściągać tej skóry aż tak.
Nie wiem muszę poszukać jakiejś innej przez weekend. Może od przyszłego miesiąca zapisze małego do innej przychodni bo teraz za tydzień będzie miał szczepienia i nie chce nic w tym temacie zmieniać.

Co do mleka to też zdziwiło mnie to że po mojej prośbie zmieniła decyzje. Trochę jest mało wiarygodna skoro zmienia zdanie pod wypowiem sugestii pacjenta. No nic spróbujemy ten nutramigen.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora