Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2018 cz 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-01, 18:32   #26
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, u nas chyba bostonka na tapecie ide z dziewczynkami do lekarza to się okaże. Jestem wykończona po tym weekendzie, a następny zapowiada się jeszcze gorzej bo mam zjazd w sobotę i niedzielę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak dziewczynki? bostonka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Jak ja Wam zazdroszczę tych wakacji! Piękne słońce.... A u nas teraz pogoda masakra, leje, smutno i ponuro.

A mnie wreszcie plecy nie bolą. Bolały ciągle od porodu (może powikłanie po zzo, mnie wiem) jedne dni bardziej, inne mniej. A dziś po fizjoterapeuci w jak ręką odjął. To była chyba 10 wizyta i wreszcie taaaaka ulga. Już się bałam że ginekologiczne coś nie tak bo mi ból na przód promieniował ale na kontroli było wszystko ok.
A właśnie jak u was z kontrolami gin. Byłyście te 6 tygodni po porodzie i później kiedy? Pytam bo byłam jakoś 6 tyg po i potem po pół roku, zrobiłam cytologię i w sumie kazała mi przyjsc znowu za pół roku to USG kontrolnie zrobi. A robili wam już USG po porodzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się muszę zapisać bo byłam tylko kontrolnie po porodzie 8 tygodni. Miałam wtedy usg i nie było widać żadnej owulacji. Okres mam od lipca bardzo regularnie. Przydałoby się przebadać bo czasami jak inaczej stanę lub nogę odegnę to czuję taki dziwny lekki ból. Możliwe że to po napięciu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Ja też byłam po 6 tygodniach i miałam cytologie robiona i teraz we wrześniu. Jutro idę na usg. Poproszę też o skierowanie na usg piersi.
Wreszcie dzisiaj trochę ładniej to już zaliczyliśmy spacer. Wczoraj w ogóle nie wychodzilismy. Nawet starszego mi sąsiadka że szkoły odebrała[emoji3] bo tak wiało i padało. Jutro mamy alergologa z maksiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To u nas wczoraj i dziś taka barowa pogoda, że szkoda nos z domu wystawiać, leje i wieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując