Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-23, 20:01   #1773
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Załącznik 7695557
Za pierwszym podejściem. Musiałam męża przeprosić. Nastepny miesiąc nie będzie jego sposobem


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Gratulacje [emoji7] jak nadal krwawisz/plamisz to możesz przejść się na dniach do gina może da Ci luteine albo duphaston (nie zaszkodzi a może pomóc). Jak teraz jest czysto to spokojnie za jakieś dwa tygodnie idź żeby odrazu zobaczyć serduszko i nie narobić sobie na darmo stresu. Co do bólu brzucha to normalne. Tak jak dziewczyny piszą włacz pełen Relax i się ciesz. Jak bardzo Ci będzie dokuczać to możesz też nospe wziąć. [emoji5]
Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
My miałyśmy podobny termin w poprzednim rozdaniu
Gorzej jak się urodzi 1 albo 2 listopada [emoji2356]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak będzie 1 czy 2 to już zawsze to święto będzie dla was weselsze [emoji5]
Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
No to włączyło się widzę na dobre bycie kalafiorem 🤣
Nurek czas na ciebie i pytania czy już rodzisz. Życzę udanego porodu!
Ewelincia chyba nie gratulowałam, gratuluję córeczki, dałaś radę dzielna! [emoji7]
Ultra świetnie, że mała zakochana w siostrze, obyś uniknęła tej zazdrości [emoji4]
Chciałam się pochwalić, że przyszły mi już wszystkie wyniki z testu Pappa i każde ryzyko skorygowane <1:20000, jakoś tak mnie to podbudowało [emoji4][emoji4]
Dziewczyny co do tych torbieli to różnie bywa, ale jeśli lekarz mówi, że nie powinny przeszkadzać to należy działać! Z tego co ja wiem to bardzo często wchłaniają się całkowicie dzięki ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kalafijor level hard. [emoji28]
Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Jednym slowem Ultra i Ewelincia zrobiły dwa miejsca jeszcze jedno wolne, ktora pierwsza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze Czubasek się niedawno rozpakowała więc są jeszcze dwa miejsca. [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora