Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plastyka i kreatywność wg dzieci- najlepsze produkty i oferty sklepów
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-04, 21:38   #42
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Plastyka i kreatywność wg dzieci- najlepsze produkty i oferty sklepów

To ja polecę z kredek firmę Lyra , robi świetne kredki trójkątne, jeszcze nie spotkałam lepszych - mocno napigmentowane, aż żal że szybko się kończą, dobrze się temperują.
Fajne są też stempelki ( Biedronka, Tiger itd.) a z tego drugiego sklepu dziś składaliśmy rodzinnie http://www.tiger-stores.pl/tiger_dla...i_1450145.html spokojnie 4latek da radę, my akurat użyliśmy kleju żeby dłużej posłużyły
Wszelkie kolorowe papiery grubszy karton, do tego ozdobne dziurkacze ( w Biedronce trafiają się lepsze i gorsze) i stempelki i dziecko zajęte na dłuższą chwilę, można też pociąć materiały, wstążki itp. niech klei. Moja tak robi zakładki do książek.
Albo z pudełeczek po zapałkach - oklejamy papierem kolorowym i owijamy wstążką i robimy mini prezenty pod choinkę dla lalek ( okres świąteczny)
Fajnie można malować też na szkle, ale jeszcze tego nie próbowaliśmy.
Glina też jest fajnym pomysłem, niech sobie marze w umywalce np.
U nas sprawdza się cerata w wersji XXL bo drewniany stół już przeszedł chrzest flamastrami.
A jak juz jestem przy flamastrach to całkiem fajne są te z B. co roku sie pojawiają grube/cienkie dwustronne, o dziwo całkiem wydajne ( przeciwnie do flamastro-stempli które szybko wysychają)
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując