Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad 2019- cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-19, 15:10   #233
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 5

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Biedna Smarowanie nie pomaga? Najgorsze jest to w tych rozstępach, że potrafią wyjść na samej końcówce.

Zaczęłam smarować jeszcze przed połową ciąży, bo mnie brzuch swędział. W ostatnich tygodniach czasami i dwa razy dziennie, bo swędział jeszcze bardziej. Wyszły rozstępy i już tak nie swędzi[emoji849]

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
No laski, pierwsze pranie wstawione, shit's gettin' real

Brawo, brawo![emoji122]

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ja już prawie gotowa na Wandy Baby Shower Dokańczam sałatki, robię przekąski z ciasta francuskiego, przygotowuję stół i na 15 muszę być ready
Udanego dnia! Ja mam dokładnie ten sam sposób co LuckySparkle - pół butelki octu do podajnika na proszek i program na 90stopni. Myję też dokładnie ten podajnik bo zdarza się że coś tam się przytka i zaśmierdnie.Ok przyjęte Trzymam kciuki żebyś była następna

Ja termin z OM mam na 5.11 i w sumie też bym się nie obraziła gdyby sobie Wanda tę datę wybrała. Nie wiem jak to jest z l4 po terminie - wystawia szpitala? Trzeba chyba na kontrolę jeździć codziennie albo co drugi dzień - to mnie chyba najbardziej przeraża..


Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Udanej zabawy[emoji846]

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
I jeż cze gorsze, że nie dość, że znienacka to dodatkowo nic z tym nie zrobisz jak ktoś ma "zapisane w genach" czy skłonność to kremy i za grube $$ nie pomogą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokładnie[emoji21] Moja mama po 4 ciążach żadnego się nie dorobiła, z bratem miała ogromny brzuch i nic! Miałam nadzieję, że mnie też ominą, ale cóż... W życiu rozstępów nie miałam, a jednak te ciążowe ktoś mi „sprzedał” w genach[emoji12] Niby byłam na nie przygotowana, ale ich pojawienie się trochę mnie zdołowało, bo są okropne[emoji20]

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
A co mają nie przyjmować?


Grupy znaleźć się nie da, jest "tajna/prywatna". Trzeba napisać pw z info jak Was odnaleźć na fb: imię, nazwisko, miasto czy charakterystyczne profilowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To może się zmotywuję do utworzenia profilu po weekendzie[emoji16]

Dziś pieczenie i sprzątanie, jutro goście[emoji6] A tak mi się nie chce[emoji24]

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Ale miałam sen. Śniło mi się, że urodziłam dwójkę dzieci-chlopcow. Szok i niedowierzanie. A najciekawsze było jak zapytali o imiona to od razu powiedziałam Oscar i Olivier. Opowiadałam właśnie to mężowi to się śmiał, że w pierwszej ciąży takich snów nie miałam[emoji87]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Haha, jaki sen[emoji23]
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując