Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie styczniowe 2020 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-30, 07:17   #59
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Ja kupilam specjalnie takie mniejsze podklady 45x60 chyba i na tym przewijamy. Jak sie wybrudzi to biore nowy, gdybym uzywala tetry to musialabym prac pelny zestaw codziennie bo mloda upodobala sobie robienie kupy lub siku w momencie zmiany pampersa albo tuz po. A ze ma te odparzenia to jak slysze ze coś idzie pare minut po przebraniu to przebieram drugi raz bo mi jej mega szkoda zeby siedziala w tym 😳 a ona znowu to samo No ale eko to ja niestety nie jestem z tym wszystkim. Wywoza nam smieci raz na tydzien (wczoraj tzn.w środy), a z dzisiejszym workiem ktory zaraz wyniose juz bede miała kubeł w 1/3 zapelniony, a jest czwartek 😳

Justi, daj znak! Moze juz po?

Dziewczyny czy jak nie ma kataru to profilaktycznie wkrapiacie jakas sol fizjologiczna do nosa? Co potem? Odciagacie, kladziecie na brzuch zeby wylecialo czy zostawiacie zeby sie wciagnelo?
U nas mąż zawsze jak wynosi zużyte pieluchy to mówi, że nie może się nadziwić jakie to ciężkie 😂

My wpuszczamy codziennie przy porannej toalecie odkąd miała tą (chyba) sapkę. Wpuszczam 1-2 kropelki na każdą dziurkę i na chwilkę przewracam ją na boczek. Czasem kichnie, czasem nie. Tak nam mówiła położna i jest ok. Jak nie ma kataru to nic nie odciągamy, żeby nie podrażniać śluzówki, a jak więcej furczy nosem to później w ciągu dnia też wkraplamy.
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując