Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-01, 14:35   #4790
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Kąpiel leśna zaliczona, plus dodatkowe kalorie [emoji51][emoji477]Załącznik 7749995Załącznik 7749996Załącznik 7749997
Takiego eklerka bym zjadla [emoji51]
Wybieram się później na wielki plac zabaw i mają być jakieś rarytasy, może sie zalapie na jakieś lody czy watę cukrową [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Kupujecie już młode ziemniaki? U mnie dziś pierwszy raz w tym sezonie.
Właśnie dziś zrobiłam z koperkiem, jajkiem sadzonym i ogórek małosolny. Dobre to było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
Życzę ci żeby te uboczne objawy opuściły cię jak najszybciej.




Ciekawa jestem co to byłaby za firma



To sa chyba sprowadzane ziemniaki, w biedrze tez cały rok mozna kupić takie co wyglądają na młode.



Kiedyś był reportaż o Polakach co wygrali duże wygrane, każdy ta kasę przepuścił.



Ale masz fajnydzien dziecka. U nas pada cały dzień.
A ja z okazji dzisiejszego święta robię frytki



Haha, haucze mi sie podoba. [emoji23]


A jak tak sie zastanawiam do kiedy obchodzi sie dzień dziecka, dokiedy składa sie życzenia swoim dzieciom ?, aż wyprowadza sie z domu,maja własne dziecko ? Niby całe życie jesteśmy dziećmi swoich rodziców, ja złożyłam życzenia mojej doroslej córce, ale moja mama już mi życzeń nie składa, ale swoim wnukom składa [emoji16]
Całe życie [emoji3] moi rodzice mi złożyli. Moja babcia jak żyła to też co roku życzenia składała mojej mamie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora