Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-27, 18:48   #3823
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Masz sezon na jesienne kolory i jest tego teraz mnostwo. Pomysl może, czy nie dałabyś sobie rady uzupełnić teraz również wiosennej i letniej garderoby (oczywiscie w ramach potrzeby). Na wiosnę nie będzie tak łatwo Ci znaleźć ubrań w kolorach dla WA. No i kroje też już znasz dobrze i coraz lepiej jakie mają być dla FG, wiec jeśli masz robic zakupy to chyba głównie teraz, gdy nie musisz brać co ujdzie ale wybierać najlepsze z najlepszych [emoji6]

A ja czas czekania miedzy kolejnymi eksperymentami w pracy wypełniam ostatnio kupowaniem prezentów dla rodziny (wszyscy świętują na jesieni ale tez juz za gwiazdkowe sie zabralam).

A no i po raz kolejny czytam cały internet od podstaw co do pielęgnacji włosów. Ale to nowa chwilowa obsesja [emoji28][emoji28][emoji28]
Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Kiedyś czytałam w jakimś poradniku oszczędzania, żeby rzeczy na dany sezon kupować zawsze pod koniec sezonu, bo wtedy jest taniej, czyli na przykład letnie ciuchy pod koniec lata.
Jednak to jest dla mnie tak niepraktyczne i kłóci się z tym, czego w danej chwili najbardziej potrzebuję, że nigdy nie wcieliłam tego w życie
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora