Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XIX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-26, 14:28   #1519
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co robicie na obiad? - część XIX.

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ja dziś zrobiłam w końcu te pierogi. Te to ledwie próbka. Wyszło około 50. Moje wrażenia z maki sa pozytywne. Nie jest biała , ale to dobrze. Ciasto jest w smaku dobre , nie jest twarde. Gdyby nie kosztu dostawy to dziś znowu bym zamówiła mąkę ,bo te 6 kg poszło już prawie całe [emoji85]Załącznik 7714193Załącznik 7714194

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piekne!! Oj zjadłabym ruskie . Ja pamietam taka żółta make jak z mama lepiłam pierogi ze 35 lat temu . Teraz to chyba make wybielają

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja wychodze z zalozenia, ze "beauty comes in all shapes and sizes"
Wow to to juz zdecydowanie wyższa szkoła jazdy

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Super apetycznie wyglądają!

My mieliśmy wczoraj imprezkę ze znajomymi przez Skype. Były oczywiście przekąski (wege, gdybyśmy spotkali się na żywo to byłyby wegan) i wino. W ogóle wyszło super fajnie i bardzo już za nimi tęsknię. Rano upiekłam bułki maślane, straszne giganty.
Świetna impreza przez Skype .


Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
To ja robilam wczoraj tarte na slono - szpinak i ser kozi (chevre). To byla kolacja, bo na obiad carpaccio. A dzis zapowiadany confit z kaczki z ratatouille i bagietka. Na deser makaroniki.
A to ja cos zle doczytałam myslalam ze to była tarta na słodko.


Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Wszystko pysznie brzmi! Wymieniłabym tylko kozi ser na inny


Też fajnie, dawno nie robiłam.

A u mnie dziś tortille z indykiem.
Pyszne tortille!

U mnie dzis przegrzebki sw Jakuba bo dostałam wczoraj piekne. Beda w sosie whisky z kremówka a la Tz oczywiscie. I kupiłam tez te kuleczki ziemniaczane co ostatnio KnifeGril robiła bo udało mi sie je dorwać w Tesco
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora