Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-14, 18:09   #4174
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Dance też uwielbiam jeziora...Ależ mi sie juz marzy wiosna.
To co wy tam macie za plaże główne ze szkła są!? I pozwalają na to?
Aniu super wyniki, oczywiście jutro będę trzymać kciuki z całych sił.i u rąk i u stóp i pal licho że moge nie pracować [emoji39]
Dzasta A cóż to za jutrzejszy relaksik?!, bedziesz nas kusić jutro swoim spa🤩 mmm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Dziewczyny A czy wy stosujecie jakies testy owulacyjne? Bo nigdy nie robiłam i jakos mnie korci tylko na kompletnie nie wiem jakie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja stosowalam testy owu z hebe. W sumie sprawdzały się bo do tego mierzyłam temp. Chodź w ostatnim cyklu wychodziły pozytywne pod koniec cyklu i tu nie wiedzialam o co chodzi.

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Dzień dobry 😊

Odebrałam wszystkie wyniki, wszystko jest ok. Tsh spadło do 1,4, nie mogę się doczekać jak zrobię cały pakiet tarczycowy, bo obawiam się Hashimoto.

Miłego dnia 😊 i poproszę jutro o kciuki za męża, powtarza nasienie, oby nadawało się do IUI
Super że badania ok. Co do jutra, trzymam kciuki.

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Aniu super wieści. TSH masz idealne Jutro będę trzymać kciuki za Twojego Tż na termach Też stosuję dietę MŻ tylko narazie efektów nie widać Marcja to kiedy zaczynasz nową pracę. W starej masz pewnie okres wypowiedzenia
Składam dopiero w kwietniu, na koniec bo czekam na premię roczną. Mam 1 miesiąc wypowiedzenia
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora