Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-27, 22:16   #2789
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Zeszło, zeszło. Mam nadzieję, że będzie w miarę okej.
W ogóle przykro się to wszystko czyta, bo pamiętam jak jeszcze szukałaś i na początku była taka ekscytacja, zadowolenie z tego, że coś się znalazło. A potem, w praktyce, coraz smutniejsze te posty Przykro mi, że tak trafiłaś. I jak widać to głównie ludzie wokół tworzą taką niezdrową atmosferę i bałagan. Nie wiadomo po co.
Jak zamierzasz dalej to wszystko rozwiązać? Bo wydaje się, że to wysysa z Ciebie energię.
Widzisz jakie to jest przewrotne: jak nie masz pracy to narzekasz, że nie masz, jak masz to narzekasz, że nie taka. Generalnie się cieszyłam, bo pracodawca bardzo w Poznaniu chwalony, słyszałam z kilku stron bardzo dobre opinie. Generalnie jest parę spoko osób, ale ton nadaje koordynatorka, która jest fosiasta, obrażona o jedno pytanie na dzień, bo przecież mam wszystko w tabelce; okazuje się, że są tam bzdury; a to jej rolę jest wpisywanie tam dobrych danych. Wszyscy na nią narzekają. Do tego dochodzi fakt, że brakuje tam takiego ducha zespołu, nie ma, że idziemy razem na przerwę, no i chodźcie z nami, to właściwie my jako nowi musimy ich wyciągać na wspólną przerwę. Na plus, że przyszedł bardzo pozytywny chłopak z innego działu i on też trochę rozkręca to towarzystwo, do tego poznałam dziewczynę i chłopaka z innego działu i tak jakoś się kręci. I to jest moja baza, żeby w tej robocie nie zwariować. Generalnie rano nie mam za bardzo ochoty tam jechać, ale co zrobić. Póki co robię co mam robić, ale nie ma we mnie większego entuzjazmu niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora