Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-14, 13:38   #1895
netya
Raczkowanie
 
Avatar netya
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 304
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Vilgefortz Pokaż wiadomość
Jestem zdziwiony taką ilością chętnych, nie dalej jak dwa lata temu kolega który jest wysokim urzędnikiem w jednym z Urzędów Wojewódzkich mówił, że mają duże braki kadrowe, ludzie nawet w momencie podpisywania umowy po konkursie się rozmyślają z powodu niskich płac. Wynika z tego, że rynek się dynamicznie zmienia. Jednak głowa do góry, czasami warto sprawdzać BIP poszczególnych urzędów czy instytucji publicznych.
Najwyraźniej kwestia stanowiska, bo wczoraj na rozmowie były 4 osoby, chyba że ktoś przyszedł jeszcze po tej kobiecie po mnie. Ale do tej Izby Skarbowej to był niemiły szok ile osób, tak samo do ZUSu.

Jutro mam test, a potem jeśli zdam to rozmowę na kolejne stanowisko - najzabawniejsze jest to, że oferta dotyczy obsługi bezpośredniej, a jutro na test kazali wziąć kalkulatory xD także kompletnie nie wiem jakie będą zadania ;p Będzie co będzie.

Dostałam dziś zaproszenie na kolejną rozmowę (łącznie aplikowałam 5x do urzędów teraz) i dopiero za tydzień na szczęście, ale na to startowałam tak z d**y, bo stanowisko dot. księgowego, a ja nic w tym temacie nie wiem W sumie nic też nie wymagali Czekam jeszcze na zaproszenia na dwie rozmowy. Naczelnik będzie miał bekę jak mnie kolejny raz zobaczy.

Przeszłam do 3 etapu na staż w sądzie Łącznie ze mną 7 osób z początkowych 15. Czyli jednak nie zwaliłam pisma, które musieliśmy napisać, a byłam pewna, że lipa. Trzeci etap to rozmowa, niby mają jakoś sprawdzać umiejętności z ogłoszenia, nie wiem jak, bo w końcu to staż i mam się tego nauczyć dopiero Rozmowy są rozpisane co 10 min, więc też śmiesznie. No i gdzieś widziałam protokół z takich rozmów to oceniają m.in komunikatywność, prezencję itp

Wczorajsza rozmowa to u mnie też na zastępstwo - powiedzieli, że co najmniej do lipca, dobre i to. Jeszcze ten księgowy i jeszcze jedno stanowisko mam na zastępstwo, ale się nie przejmuję, bo w urzędach zawsze jest szansa przeskoczyć, gdyby w ogóle udało mi się zdobyć którąś z prac.


Szkoda, że z innych aplikacji totalna cisza, a trochę ich wysłałam Z urzędów byłam pewna, że mnie zaproszą, bo taka procedura
__________________
Life is too short 4 boring music and boring beer
netya jest offline Zgłoś do moderatora