Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy warto kupować zmywarkę do naczyń?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-05, 12:13   #234
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Czy warto kupować zmywarkę do naczyń?

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Teoretycznie tak, ale to według mnie gra nie warta świeczki. Wypróbowałam różne kostki i nie ma lepszych od Fairy, które zresztą też nie raz można kupić w promocji (często w Netto).
Cytat:
Napisane przez LegoJedi Pokaż wiadomość
Ja używam calgonit powerball już kupę czasu i nic złego nie mam do nich
Dla mnie i mojej mamy najlepsze. Dobre są też te Classic, no i cena niższa. Bywają na promocji w Lidlu, a tak to z netu zamawiam dla rodziców po 0,4 zł ( już z transportem ).

Miałam jedno opakowanie Fairy i mnie do gustu nie przypadły. Do tego te plastikowe osłonki i część tabletek poprzyklejała się wewnątrz do opakowania i się nie dało ich użyć.
Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Potwierdzam! Mam pralko suszarkę Miele i od kiedy ja mam to uwielbiam robic pranie 🤣🤣🤣. Jak nadejdzie pora to wymienię zmywarkę tez ma Miele.
Ja mam pralkę Miele i w końcu lubię robić pranie
Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Moja zostawia po czarnej herbacie Myślę, że to może być kwestia wyżej wspomnianej "twardej" wody..
Chyba nie, bo u mojej mamy w Łodzi nic takiego się nigdy nie działo . Ma zwykłą, starą zmywarkę Whirlpool, która domywa wszystko, nie ważne jakich tabletek czy proszku do niej wsypiesz.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując