Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak dbać o ubrania? Sprawdzone porady - wątek zbiorczy..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-18, 14:46   #5
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Red face Dot.: Kłopot ze sweterkiem..

Cytat:
Napisane przez Gabi2
mam kilka takich bluzek i po każdym kupnie mówie sobie że za żadne skarby nie kupie juz czegoś takiego...
a prałaś go w przeznaczonych specjalnie do takiego materiału płynach?może bedzie mnie obłaził, poza tym niektóre materiały bardziej sie oblepiają inne mniej i trzeba uważać co pod spód wkładasz
W sumie to jeszcze go nie prałam, miałam go na sobie dwa razy. Czas najwyższy uprać sweter, ale własnie nie wiem w jakich płynach powinno się prać tego typu rzeczy.. Pralka odpada, bo wydaje mi się, że całkiem się zeszmaci

Cytat:
Napisane przez yedanna
Też się dałam nabrać na taki sweterek ( ech 170zł - czemu mnie nikt nie ostrzegł? ):/ a teraz boję się go nawet w szafie powiesić To, co mogę Ci doradzić, to pranie ręczne w letniej wodzie (w wysokiej temperaturze mecholi się) i noszenie do niego rzeczy z satyny. Wtedy problem z obłażeniem będziesz miała z głowy
170zł? Ja za swój dałam 20zł na wyprzedaży heh

Tak więc spróbuje uprać go w zimnej wodzie, jak ja nie lubie prać ręcznie.. brr..

Dzięki za obydwie rady
__________________
-
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując