Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-27, 21:17   #14
ega76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: TriCity
Wiadomości: 6
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

Cytat:
Napisane przez sarenka168 Pokaż wiadomość
no to na prawdę jesteś laska... jesteś całe 6 cm wyższa ode mnie więc to sporo jeśli chodzi o wagę...ja mam 164 cm i wyglądam jak...eh...w sumie to może nie jest tak źle od pasa w górę bo i cycek fajny jest i brzuszek płasko wygląda do tego ( tylko zero mięśnia na nim . Moją zmorą jest wielki zad i szerokie biodra....czasami to jestem załamana, tłumacze sobie, że u mnie w rodzinie to od dawien dawna tak jest...babcia...mama...ws zystkie miały szerokie biodra. Tym razem jednak sobie przetłumaczyłam, że szerokie szerokimi, ale ten tłuszczyk można troszkę z nich zbić.
a wiesz to zależy ile masz lat bo ja jestem po 30tce i w tym wieku trudno zgubić kg. Młoda dziewczyna nawet jak zgubi to ciałko wraca do równowagi i jest jędrniejsze Na pewno Ci się uda! najważniejsze to MŻ czyli jemy mniej powodzonka

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiafoteczki Pokaż wiadomość
Mąż ma rację laska :P ale jeśli ty się lepiej poczujesz.... ale ja wiem chcesz tak się męczyć jak to w ogóle zrobiłaś z 75....??? że tyle schudłaś w jakim czasie?) jakaś specjalna dieta?
nic w sumie specjalnego-zawzięlam się w sobie bo chyba od 10 lat próbowałam i nic. Pewnego razu zobaczyłam siebie w dość dużym lustrze i dobrym oświetleniu, zobaczyłam ten celulit na udach i w ogóle fałdki wszędzie i stweirdziłam ze będzie już coraz gorzej :-( więc postanowiłam powolutku - nie jem po 18tej, zero białego chleba i ziemniaków, ograniczam słodycze a jak jestem głodna wieczorami to jem pomarańcze na mnie działa i waga leci... Teraz juz jest gorzej bo waga stoi i musiałabym ćwiczyć a mi się nie chce...
ega76 jest offline Zgłoś do moderatora