Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie KWIETNIOWE 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-27, 20:20   #2087
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja będę robić w jakiejś restauracji bo nie chce mi się stać przy grach. I tak nawiasem to zamówić sobie obiad i jakieś przystawki to wychodzi jakieś 60/70 zł od osoby. Masz imprezę bez roboty i dodatkowo nie musisz tego roznosić i pilnować czy babci Frani nie trzeba zrobić herbaty. Zawsze jakiś grosz w kopertę wpadnie a kupić wszystkie składniki na poczęstunek to na to samo wychodzi. Pomijając fakt że zapraszając tylko rodziców, babcie i rodzeństwo wychodzi mi 25 osób. [emoji849]
A co do szumisiów ta ja jestem raczej na nie bo mnie bardzo wkurza ten dźwięk, zobaczymy czy nie zmieni mi się jak urodze [emoji23]
Cytat:
Napisane przez country1112 Pokaż wiadomość
My mieliśmy lacznie 13 osob na chrzcinach. Teraz nie wiem co z robimy z chrzestnymi bo malo kto ma slub koscielny[emoji29]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A popytaj w kościołach bo nie wszyscy tak rygorystycznie do tego podchodzą. Np. u bratowej w klasztorku pozwolili żebym była świadkową a mam tylko ślub cywilny. [emoji5]
Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
No w sumie chyba jednak trochę mnie wybrzuszylo, z góry jakoś wydaje się bardziej płaski [emoji16]

Chociaż może to też być spowodowane bigmackiem, aleez mi dzisiaj smakował [emoji488]

Pierwsze spodnie ciążowe kupione, ale chyba następne serio będę kupować używane bo cena mnie trochę dobila [emoji383]Załącznik 7692677

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajny brzusio [emoji7]
Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Ja po prenatalnych [emoji846]
Wszystko ok, doktor zadowolony, wszystko mu się podoba [emoji846]
Ludzik ma 6,81 cm ale uparty od małego i w ogóle się nie chciał przekręcać [emoji849]
Za to pomachał mamie i tacie na dzień dobry a później miał wszystkich w nosie [emoji23]
Doktorek się śmiał, ze z zachowania to na chłopaka wyglada [emoji23]
Dzisiaj z usg wyszło 13+0 wiec zmiana(poród o tydzień wcześniej) w porównaniu do poprzedniej wizyty [emoji848]
Co do chrzcin... nie mam zielonego pojęcia...
co do Szumisia: mam w zamiarze kupić [emoji846]
co do wózków... ostatnio wpadł mi w oko:
-kinderkraft veo 2w1 oraz
-Cybex Leotie Flex wózek głęboko-spacerowy 2w1 CBX
Myśle ze zmienię decyzje jeszcze kilka razy [emoji849]
Podobają mi się wózki mima ale wydają się totalnie niepraktyczne [emoji2372]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gratuluję udanej wizyty [emoji5]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora