Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba Evolution of the color Alfaparf
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-20, 09:56   #61
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cześć piaseczek, mi najlepiej do odświeżania koloru pasuje ,,delia color tone -rudy w saszetkach,, Włosy nabierają bardzo żywego koloru (do 1,2 myc), kolor jest moim zdaniem znacznie przyciemniony, na poziomie 7. Wytrzymałam 5 tygodni bez farbowania juhu!! no i wczoraj zafarbowałam włosy w domu, kolor fajny ale coś jest podejrzanego w tej wodzie 6%, naprawdę bardzo rozjaśnia (2,3 tony) i skóra głowy w początkowej fazie szczypie - a nigdy mi się to nie zdarzało przy 6, myślę że to jest silniejsza woda, no zobaczymy jaki będzie stan włosów, jednak farbowanie w domu to nie to samo co u fryzjera, no ale czasami nie ma czasu. I jakoś tym razem był wyczuwalny amoniak, nie tak silnie ale był i jeszcze jakaś inna chemia (jak w pralni chemicznej). Ja juz zastanawiam sie czy nie przejsc na cos jeszcze mniej inwazyjnego..interesujący jest biokap ale niestety nie rozjaśnia a ja w ciemnych wyglądam strasznie przygaszona.
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując