Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tylko nie mów nikomu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-15, 09:10   #31
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Tylko nie mów nikomu

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;86813927]Oglądałam spotlight, czytałam trochę o tym i mimo, że w tym filmie nie było niczego nowego, to ponownie przeraził w takim samym stopniu jak na początku.

No i też postanowiłam, że w końcu odejdę od kościoła. Już się zbieram od paru lat i zebrać nie mogę. Ale czas najwyższy.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]




Mnie najbardziej obrzydza obecne święte oburzenie władz.
Nagle sie ocknęło stado niewiniątek niedoinformowanych i rznie jedynych uczciwych.
Kaczyński napadajac na Wałęsę to juz przeszedł sam siebie- bo na tamtego napada że z jankowskim sie zadawał, a sam lize doope klerowi az mlaszcze i ejst z tym klerem tak samo blisko jak nie blizej nawet. To co, taki slepy, głupi i głuchy że nic nie we, nic nie widzi, nie słyszy, zadne ploty czy informacje go nie dochodzą?
Nosz kuśfa, jest przeciez jakias granica załgania.

I będzie udawał pierwszego zdziwionego.
rzygac mi się chc ejak słysze o zaostrzaniu kar. Byle zrobićwrażenie na ludzie, ze się jest zszokowanym i cos z tym robi.

Co kogo obchodzi zaostrzenie, jak kluczowa jest nieuchronność i zdjecie parasola ochronnego z nad pedofili- i to nie tylko koscielnych, już odzywają się głosy, ze to wcale nie jest grupa najbardziej pedofilia skazona. Ciekawe co by wyszło jakby się wzieli za polityków, czy szeroko rozumiane kręgi artystyczne i biznesowe. Ile pedofilii jest w sporcie, w churach, wszedzie gdzie sa spore grupy dzieci oddane pod opiekę "spoecjalistów". bardzo polecam na HBO dokument o małych gimnastyczkach - tez dość świezy. Bardzo niedawno, była afera z polskimi kolarkami- ze 2 lata temu? dziewczyny w końcu pękły i zaczęły mówic o wykorzystywaniu seksualnym, finansowym, terroryzowaniu. W grupach meskich młodzików jest nie lepiej.


Rąsia rasię myje.




Dziennikarze The Boston Glob (na podstawie pracy śledczej których powstał "Spotlight") dostali nagrode Pulitzera już w 2003 roku!!!! za parce nad tym tematem i serię artykułów.

Mamy 2019 a tu nasze władze kościelne i państwowe odstawiają wielkie niebieskie zdziwienie i święte oburzenie


Wiedzieli. Oni wszyscy jak leci, wiedzieli.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2019-05-15 o 10:12
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując