Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tylko nie mów nikomu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-15, 13:07   #37
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
To co, taki slepy, głupi i głuchy że nic nie we, nic nie widzi, nie słyszy, zadne ploty czy informacje go nie dochodzą?
Nosz kuśfa, jest przeciez jakias granica załgania.

I będzie udawał pierwszego zdziwionego.
rzygac mi się chc ejak słysze o zaostrzaniu kar. Byle zrobićwrażenie na ludzie, ze się jest zszokowanym i cos z tym robi.


Mamy 2019 a tu nasze władze kościelne i państwowe odstawiają wielkie niebieskie zdziwienie i święte oburzenie


Wiedzieli. Oni wszyscy jak leci, wiedzieli.
W kontekście miłościwie nam panujących - pięć minut temu były gadki o tym, że podnoszenie ręki na kościół to podnoszenie ręki na Polskę i rąk precz od naszych dzieci - no nie jest wiarygodnym teraz święte oburzenie kiedy dwa dni temu się było obrońcą kościoła. Chociaż zdaję sobie sprawę, że partia rządząca ma ślepo nią wyznających i zapewne nie musi mieć spójnego i logicznego przekazu.


Generalnie zniesmaczają mnie próby ugrania kapitałów politycznych na kanwie popularności tego filmu. Osobiście nie jestem optymistką jeśli chodzi o potencjalne rozliczenie się kościoła z tymi sprawami i jestem zdania, że tutaj ani kościół ani politycy nie powinni tych spraw rozliczać, bo są grupami władzy, interesów i nacisków.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując