Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ponowne starania po t. Zaczynamy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-13, 08:20   #3590
haniutka33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 180
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Zosia105 Pokaż wiadomość
Haniutka33, absolutnie nikt Cię nie potępia...doskonale cię rozumiem .U mnie mija rok jak dowiedziałam się że jestem w ciąży, dziś miałam sen...Śniło mi się moja piękna córeczka, nie chciałam się obudzić dziś by miała 3 miesiące. Mam milion myśli, nie wiem co robić Tak dużo zmieniło się w moim życiu, zwolnili mnie z pracy, przeszłam przez to kolejne załamanie. Mimo tego że tak bardzo pragnę dziecka, boję się że historia się powtórzy...A nie mam czasu bo w tym roku skończyłam 40 lat...więc ryzyko ZD ogromne. Mój partner milczy nie porusza tematu, nie chce wspominać, wie jak bardzo mnie to boli....chciałabym spróbować choć z drugiej strony tak bardzo się boję .Czuje się nie spełniona mimo tego że mam już dziecko, prawie dorosła córkę...tak bardzo pragnę jeszcze poczuć smak macierzyństwa. Pewnie dla mnie już za późno, pewnie strach zwycięży....więc wiedz że bardzo Cię podziwiam jesteś odważna kobietą i wierzę że tym razem ci się uda.
Kochana dziękuję bardzo [emoji9] ale u Mnie też jest strach i obawa może nie tyle czy się uda zajść w ciążę bo z tym tematem nie ma problemu ale czy dziecko będzie zdrowe? Też mam już swoje lata bo na karku już 42,wiec ryzyko jest duże ale chęć posiadania drugiego dziecka jest ogromna. Powiem Ci kochana że u mnie nie jest tak kolorowo jeśli chodzi o ciąże, ponieważ byłam z pierwszym mężem ( już byłym) który okazał się bezplodny co o niczym nie wiedziałam i dlatego zdecydowałam się na insyminacje nasieniem dawcy, udało się byłam w ciąży ale poroniłam w 3 miesiącu,druga ciąża z moim obecnym mężem skończyła się powodzeniem, mamy synka 3 latka,trzecia ciąża poronienie 6-7tydzien, czwarta ciąża córka ZE, piąta ciąża Syn ZD. I tak oto przedstawia się moja sytuacja, nie jest łatwo ale powiedzieliśmy sobie że to ostatni raz że może teraz się uda i będzie wszystko dobrze bo kiedyś musi zaświecić słońce. Nie tylko dla Nas ale i dla Was moje kochane też [emoji9]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haniutka33 jest offline Zgłoś do moderatora