Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W rytmie serca - serial Polsatu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-18, 17:12   #1040
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Na pewno szybko by sie znudziła. Marysia bo Piotr był by wierniejszy. Tak samo jak Adam. Zaczął z tą Heleną, bo Maria na prawdę już przesadzala.

Też myślałam, że z Agą i Robertem będzie coś więcej. A nie 2 odcinki na początku i 2 na końcu sezonu. Już więcej Szarka i Ewy było.

Weronika świetnie sobie radzi sama czy z kim. Mam tylko wrażenie, że jak jest z Andrzejem to jej postać jest lepsza. Bardziej na pierwszym planie i w ogóle chyba dopiero po jej rozstaniu z Adamem zaczęła być lubiana przez większą liczbę osób. A z Adamem jak była to była bardziej jego pomocą, bo to on rozwiązywal wszystkie sprawy itd.
No dokładnie. Bo też ileż można znosić taki emocjonalny chłód i wieczne pretensje? Facet serio próbował do niej jakoś dotrzeć, pomóc, wspierać, a ona ciągle nie i nie, więc stwierdził, że zwyczajnie ma dosyć. Będę bardzo zdziwiona jeżeli oni się w końcu nie rozstaną. Bo nawet jakby w następnym sezonie się okazało, że zostali porwani i po ich odnalezieniu okazałoby się, że to by ich jakoś tam zbliżyło, to ta bliskość zaraz znowu by się skończyła i w ich związku zacząłby się kolejny kryzys.

Co nie? To prędzej oni powinni się znaleźć na tamtym zdjęciu promocyjnym.

Dokładnie. Czy ona będzie z Andrzejem, czy jednak nie będzie, to i tak da sobie doskonale radę. I jeszcze pokazano nam, że potrafi oddzielić życie prywatne od zawodowego i jakoś współpracować z byłym bez wielkich dramatów i cyrków. A przecież była przekonana, że on ją zdradzał.

W ogóle to ja już wiem dlaczego Szarek zakochał się właśnie w Ewie, a wcześniej coś tam czuł do Weroniki, a nie, tak jak prawie każdy facet w serialu, latał za Marysią. Wydaje mi się, że to chodzi o to, że Ewa ma nieco podobny charakter do Weroniki. Przynajmniej pod pewnymi względami. Obie są zdecydowane, niezależne, nie dają sobie w kaszę dmuchać. Jeżeli moja teoria nie jest kompletną bzdurą, to scenarzyści naprawdę fajnie i spójnie skonstruowali postać Szarka, że podoba mu się jakiś konkretny typ kobiet, nie tyle pod względem wyglądu, ale właśnie pewnych cech charakteru.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując