Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kursy maturalne - symposio Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-13, 12:06   #5
pacan16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kursy maturalne - symposio Wrocław

Siemka,
w chwili obecnej uczęszczam na zajęcia w Symposio i powiem wam, że sala to akurat najmniejszy problem. Mogła by być większa, ale firma dopiero co ruszyła na rynku, więc z czasem się dorobią pewnie większej sali. Bardziej mnie wkurza tablica w sali, ponieważ jest mała. Chodzę na kurs z fizyki, więc przy jednym zadaniu musimy mazać ją z sześć razy, co jest irytujące, bo zatracam obraz całości obliczeń i cały czas muszę pamiętać poprzednie wyprowadzenia. Na szczęście fizyk tłumaczy zagadnienia w taki sposób, że wszystko jest w miarę jasne, ale z tego co wiem, to odchodzi z pracy i nie wiem jak to będzie z nowym nauczycielem.

Wpadłem na pomysł, aby zrezygnować z zajęć w Symposio, bo koleżanka opowiedziała mi o centrum korepetycji Platu, które ma siedzibę obok Symposio. Mają o wiele lepsze warunki nauki - duże sale, tablice. Niestety po dokładnym przeczytaniu umowy stwierdziłem, że popełniłem największy błąd, bo umowa w Symposio jest pełna niejasności. Doskonale chroni interesy Symposio, ale z punktu widzenie klienta jest pełna niedomówień.

Trudno, więc - przemęczę się w Symposio, ale Wam radze się dwa razy zastanowić.
pacan16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując