Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seks randkowe strony - co myślicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-06, 13:22   #30
RubyFaelivrin
Rozeznanie
 
Avatar RubyFaelivrin
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 819
Dot.: Seks randkowe strony - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez axa8 Pokaż wiadomość
Właśnie. Na takich stronach bardzo często spotykają się pary z parami. Słyszeliście może o swingersach. To chyba jest jeszcze bardziej odważne, niż spotykanie się sam na sam z osobą z internetu. To znaczy... postlinknews. com /753nwes.php Przeczytałam tu o parach, kór spotykają się dla seksu z innymi... Co o tym myślicie? Normalne? Jak ktoś spotyka się z obcymi, to jest to dosyć społecznie akceptowane. A co myślicie o parach, które robią coś takiego? Czekam na Wasze odpowiedzi, bo bardzo interesuje mnie ten temat.
Słyszałam. Nie nazwałabym tego odważnym. Jeśli chcesz rozpatrywać to w kategorii normalny - nienormalny, to dla mnie to jest nienormalne. Związek to dwie osoby, jeśli seks to między dwoma osobami. Trzy i więcej, to o trzy i więcej za dużo. Seks z obcymi, orgia, to brak szacunku do siebie i drugiej osoby (partnera, z którym jestem w związku). Zdrada oficjalna, na oczach mężczyzny (lub kobiety). Bardzo źle bym się z tym czuła. Nie wzięłabym w tym udziału i gdyby ktoś mi zaproponował, to... trzeba by było dokonać pewnych zmian w naszej znajomości.
RubyFaelivrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując