Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-04, 12:34   #2789
lauranow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 507
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
KatLab, witaj

Ta nowa skora jest chyba u korsa nazywana crossgrain leather. Jedna z wizazanek ja zamawiala i chyba sama skora byla ok. Co do jej trwalosci, trudno powiedziec, bo produkty z niej wykonane sa stosunkowo nowe, ale bylabym dobrej mysli.

Do jet set crossbody nigdzie nie dostaje sie worka przeciwkurzowego, przynsjmniej tak bylo.

Nie wiem jak z pakowaniem na prezent, ale w salonie mozesz liczyc na papierowa firmowa torbe oraz na opakowanie torebki w firmowy papier spsikany jednym z zapachow korsa. Moze, jesli poprosisz, zapakuja jakos inaczej.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Malgosiu, buty przepiekne ! Az sobie je obejrze na olx. Masz super zestaw !

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Lauranow, bardzo mi przykro z powodu tej sytuacji ! Ale masz potwierdzenie nadania tej paczki, ktora zaginela ?
Karinka, wysłałam im potwierdzenie nadania, wszystkich 3 paczek, bo teraz nie wiem która była do której i nich szukają.

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam mokasyny
są śliczne i wygodne
38,5 są dobre, a 39 ciut większe, ale i szersze
39 lecą na olx - a jak nie to je odeślę (tylko średnio pewnie się to będzie opłacać do UK)
kupiłam w fajnej cenie - wiele mniej niż teraz na Zalando
Gosia piękne będziesz zadowolona, ja mam model daisy i są bardzo wygodne.
__________________
Szukają domu

MK Susannah Blossom + silver
lauranow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując