Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-06, 15:40   #2443
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Sperma w ustach , połykanie spermy , smak spermy

Cytat:
Napisane przez szczesliwa001 Pokaż wiadomość
Wiecie co kobietki, może rozpętam teraz burze, ale uważam, że sperma nie jest po to aby jej próbować! Ja rozumiem, zaufanie, brak obrzydzenia, ale no do choinki, przecież to jest szczyt wszystkiego. Do tej pory szukałam problemu w sobie, że może to ja jestem jakaś zacofana, ale nie! Ile to sie mówi w środowiskach, o czymś takim jako obrzydliwe! Ciekawe czy mówicie tż, jak smakowała wam sperma innych? A fe! I teraz wresznie zrozumiałam, że fajnie jest pomiziac swojego faceta chwile, ale jak można wtykac sobie coś na siłę do gardła! Przecież to wcale nie jest przyjemne! Jak oni was później caluja myśląc o tym ze mialyscie swoje usta w spermie? Ba! Gorzej! Że jakiś inny facet spuszczal się wam na twarz! Dlatego ja nigdy w życiu spermy nawet palcem nie dotkne! Nie będzie wam głupio na starość? Ja mam wrażenie, że pieszczenie chwile penisa ustami to szczyt perwersji, a tutaj ma forum okazuje się, że wy robicie takie okropienstwa, że to się w głowie nie mieści. SZOK.

Może trochę mnie ponioslo, może zostalam inaczej wychowana, może moi faceci będą mieli mnie za nudziare. Ale pamiętajcie dziewczyny - nigdy nie róbcie czegoś co wam się nie podoba, aby jemu było dobrze!
Na starość jak już nie będę mogła uprawiać za☠☠☠istego seksu będę miała chociaż co wspominać. Anal, DP, wytrysk na twarz, seks w plenerze, przebieranki, elementy BDSM i inne fajne rzeczy.

W jednym przyznam ci rację, nie powinno się robić tego czego się nie chce tylko po to żeby zaspokoić partnera ale większość kobiet które się tu udziela nie robi loda za karę tylko czerpie z tego przyjemność.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując