Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przy tej niemocie spadają mi gacie! - Czyli skąd w kobietach pęd do marnowania życia?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-02, 15:11   #102
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Przy tej niemocie spadają mi gacie! - Czyli skąd w kobietach pęd do marnowania

VanOlg - dziękuję pięknie obejrzałam, ciekawe.

Adriatyk, to jest wszystko logiczne co piszesz. Sam jednak wiesz, że sama taka diagnoza na nic się nie przełoży: więcej jest bogatych niż biednych, jednak nie zmienia to faktu, ze ludzie nie godzą się ze swym położeniem, tylko marzą o lepszym - i wszelkie gadanie ekonomistów spłynie po nich jak woda po kaczce Z przekładaniem statystyki na ludzi jest tak: cóż z tego, ze ogółem jest tak-a-tak, skoro w twym przypadku sam masz nadzieję, że ty trafisz na te 80% (czy ile tam) tych nadających się, a nie na 20% nienadających się. Więc sam już z racji swych nadziei sie do własnych tez nie stosujesz - a co dopiero inni mają ją przyjmować i w zgodzie z nia działać
Statystyka tylko tyle ci mówi, że na sto przypadków ty trafisz prawdopodobnie na 80 właściwych dziewczyn. Ale ta sama statystyka dopuszcza możliwość, ze trafisz na 5 niewłaściwych pod rząd - i to będzie statystycznie dopuszczalne - i sie poddasz, zanim trafi sie szósta

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2014-03-02 o 15:20
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując