Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podejście kobiet
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-12, 13:52   #314
wakeupme32
Raczkowanie
 
Avatar wakeupme32
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 229
Dot.: Podejście kobiet

a co ma umysł humanistyczny do obsługi programu graficznego? Skoro wychodzi Ci rysowanie na kartce to wyjdzie Ci i w programie komputerowym to tylko kwestia innego narzędzia.
I chcesz zrobić kurs informatyczny? ale z jakiego zakresu? bo informatyka to jednak jest bardzo matematyczna dziedzina nauki i tu umysł ścisły się jednak przydaje Chyba że chodzi Ci o jakąś grafikę komputerową to spokojnie. Obsługi programu się nauczysz się z internetu sam, za darmo, bardzo szybko bo przeciez nie będziesz go programował tylko używał więc wydaje mi się że szukasz wymówek aby nic nie robić, ponarzekać najlepiej na te wredne baby co tylko na kasę lecą.

21 km do miasta? ja do liceum dojeżdzałam dzień w dzień 25 w jedną stronę do miasta z mojej wioski, większość mieszkańców tejże wioski jeździ tam codziennie do pracy i nikt nie narzeka. Co to jest 21 km?
Znam nawet takich co codziennie dojeżdzają po 80 km w jedną stronę do Krakowa czy do Katowic. używany, sprawny samochód kupisz już za 2-3 tysiące więc będziesz miał czym jeżdzić. Trzeba tylko chcieć. I depresja depresją, choroba straszna ale niestety albo się przełamiesz i zaczniesz działać albo spędzisz kolejne 20 lat narzekając na swój los.
wakeupme32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując