Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-11-05, 14:02   #2295
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Odnośnie LinkedIn. Nie do końca. Obserwuję powolną niechęć do medium. Sama skasowałam konto. Nic mi nie dawało poza nietrafionymi ofertami, gdy hr nie chce się nawet zapoznawać z profilem...
Tak więc bez znajomych, z byłej pracy nikt się tak prosto niczego nie dowie. Pozostaje tylko pytanie

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89706122]...

Dziewczyny, czy wy wszystkie pracujecie na etat - tzn 40h/tygodniowo? zawsze każdego dnia 8 godzin? odpowiada wam to? wolałybyście jakoś inaczej, jesli tak - to jak?[/QUOTE]
Tak i tak. Niestety przeszkadza mi, ale nic z tym nie mogę zrobić poza skróceniem etatu.

Kiedyś pracowałam i jestem gorącym zwolennikiem elastycznego czasu pracy, min 6 h dziennie ale tak by w rozliczeniu miesięcznym się zgadzało np te 168 h.
Bardzo przyjazne warunki dla obu stron, gdy nie trzeba idziesz, gdy trzeba siedzisz i to nie są nadgodziny. Ale było minęło.

Bardzo źle oceniam za to zadaniowy czas pracy. Czasem dostaje się takie propozycje w pracy, nie zawsze jest to korzystne. Zależy od firmy czy będzie dobrze czy nie. W moim otoczeniu, oznacza to 1 osobę z zadaniami na kilka etatów. "Dociążają" obowiazkami. W związku z czym - pracuje się dużo więcej niż 8h dziennie. Firma szczęśliwa bo oszczędza na ludziach (tak wiem, Janusze) a ty tyrasz i słyszysz jaki to wspaniały tryb pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując