Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy opalenizna może trzymać sześć miesięcy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-03-24, 14:50   #1
Rozaxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 1

Czy opalenizna może trzymać sześć miesięcy?


W latach 2018-2022 unikałam słońca jak tylko to możliwe więc latem byłam lekko beżowa a zimą dosłownie biała i lubiłam to w sobie jestem jasną blondynką ( naturalnie średni blond) o błękitnych oczach i lubię być taka bielutka. Jedyny problem to jest taki że w ostatnie wakacje zbyt długo chyba spędziłam czas na słońcu i tak jak zawsze byłam leciutko beżowa latem tak teraz taki kolor cery mam niestety do teraz. Z natury mam jasną karnację tylko skłonną do opalania nawet na brąz pamiętam z dzieciństwa. Czuję się za ciemna z tą beżową cerą i chciałbym być taka bielutka jak w poprzedniej lata. Czy wiecie co mogę zrobić żeby moja cera znów była bardzo biała i blada. Boję się że ta opalenizna zostanie ze mną na zawsze a ja tego jaka jasna, błękitno oka blondyna nienawidzę bo czuję się tylko dobrze kiedy jestem bardzo biała. Jak pozbyć się tej ciemniejszej cery na całym ciele i wrócić do bladej?

Jeszcze wiosny nie ma ale ja już unikam pierwszych promieni słonecznych bo boję się że jeszcze bardziej będę ciemna chociaż wiele osób i tak mi mówi że przesadzam bo jaśniutka jestem. Jak rozjaśnić starą opaleniznę sprzed 6miesięcy? Ostatni raz na słońcu byłam w październiku i pech chciał że się opaliłam tak że do teraz mi nie chcę wrócić moja cera do białej.
Rozaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując