Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuracja lekiem Axotret
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-20, 19:00   #1
madzialenaka18
Przyczajenie
 
Avatar madzialenaka18
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Wink

Axotret! proszę o odpowiedz :)


Axotret - czyli słynna kuracja przeciw trądzikowa. Z góry zaznaczam fakt iż wiem że wątki na temat tego specyfiku a raczej tych tabletek już były aczkolwiek mam takie indywidualne pytanie.
Czy do lipca [powiedzmy że czerwca nie licze ale chodzi mi o termin wakacji mimo iż zaczynają mi się one już w maju] stan mojej skóry się poprawi? Mój problem jest następujący:
zawsze wstydziłam się swoich pleców - tak to moja zmora. Pewnie nie jedna z Was miała takie problemy. Kompleksy z wyjściem na plażę czy ubraniem bluzki na szelkach. Z tym mam największy problem - z kolei na twarzy jest dużo lepiej gdyż od czasu do czasu co prawda wyskoczy kilka pryszczy ale nie jest tragicznie. Boje się czy na twarzy mimo iż nie mam tego wiele nie dostanę wysypu :/ Plecy jakoś zni0osę bo tam już gorzej być nie może czy do wakacji czyli w te 3 miechy będę widziała poprawę? w jakim czasie skóra mi sie może pogorszyć? Jeżeli macie doświadczenie z tym związane i chcęc pomocy to proszę odpiszcie Będę bardzooooo wdzięczna
madzialenaka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując