Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dostałam skierowanie do pracy z Urzedu Pracy, czy moge z tego zrezygnowac?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-09, 08:04   #17
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Dostałam skierowanie do pracy z Urzedu Pracy, czy moge z tego zrezygnowac?

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;46370196]Więc nie narzekajcie więcej że w tym kraju pracy nie ma. Jest tylko Wam się nie chce pracować [/QUOTE]

Staż z UP to staż.

Weź, nie denerwuj ludzi.

Nie wnikam dlaczego ktoś nie chce iść do pracy,ale czasami praca dla samej pracy mija się z celem. Rozumiem zdobycie jakiegoś doświadczenia, sensowne wynagrodzenie itd., a nie jakieś ochłapy, wymagania jak z kosmosu i oszałamiające wynagrodzenie rzędu 1.200-1.500 zł, aż się chce chodzić do pracy.

Sama jak byłam kiedyś zarejestrowana w PUP to nie dostałam żadnego skierowania na kursy, czy do pracy. Raz zainteresowało mnie ogłoszenie, chciałam aplikować, spełniałam wszystkie wymagania, a nawet miałam większe co z tego, pan urzędnik poinformował mnie, że ogłoszenie jest skierowane tylko do bezrobotnych wybranych przez urząd.

Tak samo jeżeli chodzi o kursy i szkolenia, jak czasami czytam na wizażu, że "zarejestruj się w PUP, organizują różne szkolenia i kursy", " bądź zajmij się np. robieniem biżuterii" to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. W jakim świece żyją niektórzy ludzie (?).

Wiadomo jednak, że syty głodnego nie zrozumie.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain

Edytowane przez niv_
Czas edycji: 2014-05-09 o 08:33
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując