Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-29, 20:06   #27
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
Gdzie kupujesz halki?
Jedną mam jakąś polską ze sklepu niesieciowego, drugą z Triumpa, a trzecią najfajniejszą z Intimissimi i tą najczęściej noszę. W HM jest spory wybór halek, ale nie posiadam.



---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Takich cienki wiosennych kiecek nie noszę (bo takie kojarzą mi się z meag cienkim materiałem)...ale takie wykonane z jersayu czy tkaniny ale dresowej można spokojnie nosic... są też takie specjalne zimowe rajstopy które od wewnątrz mają polarek a na zewnątrz są gładkie śliskie jak każde 100 den itd. (nie pogrubiają)... no i ja pod każdą sukienkę mam też podkoszulkę .. ponad to to zalezy co masz na wierzch - jesli kusą kurteczkę to nei raczę chodzić z gołym tyłkiem w -20C jeśli jesteś chorowita, musi być jaki dłuższy płaszcz czy cos... no i osobiście uważam że wtedy długie kozaki. I można i w kieckach i spódnicach chodzić ... oczywiście sweterki obowiązkowo
A na takie zimowe kiecki to chyba jeszcze nie sezon, ledwo jesien się zaczeła dlatego mały wybór w sklepach.. zresztą te sieciówki to nie wszystko, poszukaj na allegro albo w butikach a nie wiecznie te sieciówki i wszyscy wyglądają jak klony.
Tylko, że sieciówki wymiotły z ulic butiki. Niewiele ich zostało, przynajmniej w dużych miastach. Jak mam się tłuc w korkach do centrum żeby do jednego czy dwóch butików zajrzeć, to mi się nie chce.
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując