Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowe 2019 - część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-19, 17:35   #3310
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
O odbijaniu żadna położna mi nie mówiła, kazały kłaść na boku po jedzeniu. Jak to się robi?Może przestało... Jak ściskam brodawke to jakaś kropelka zawsze się pojawi, ake nie wiem czy ona jest w staniw to wyssać. Przerzucam na drugą pierś i jest to samo, possie 15-20 minut, wypluwa i wrzask. Nawet jak 30 minut possała to na końcu znów to samo.Przynajmniej zasypia Ci na chwilę przy cycku, mojej się to nie zdarza. Przystawiam ją od 14:00 co chwilę, nawet na moment nie zasnęła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hm tak fizjologiczne rozwojowo najpiękniej to Polz sobie ja na kolana na Jej plecach tak że ona głowę na kolanach nogi w twoją stronę. Weź pod paszki i się pochyl żeby wrzucić je na ramię (dziecko od pach a wiec ręce ramiona głową za Twoim ramieniem). Pupa na kolanach i wtedy postrzynaj pupę i podnieś. (film zawitkowskiegi jest na yt) brzmi i wygląda na trudne. Pamiętam jak sama cwiczylam
I klep w pupę, albo masuj plecy od pupy do góry jakbyś chciała ten pęcherzyk wycisnąć..


A jak ją zabierasz od piersi? W tym akwarium możesz wozić? Może ona płacze bo hzu nie chce a Ty pachniesz mlekiem i ją drażni? Moja często luzuje jak ją odkładam na kanapę..albo bierze ja mąż
Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Facet od fotelików i na BM mówili, żeby właśnie maluch najlepiej sam jechał z tyłu, bo podczas wypadku dorosły może go uderzyć. A jak wy robicie? Jak tż prowadzi, to siedzicie z dzieckiem z tyłu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora