Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Boli mnie serce
Wątek: Boli mnie serce
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-26, 21:19   #4
Lianhua
Rozeznanie
 
Avatar Lianhua
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 611
Dot.: Boli mnie serce

Dlaczego dziwi Cię, że ktoś może "uzależnić" swoją pracę i życie od swojej drugiej połówki? Tak naprawdę, jeśli Twój partner nie był do końca pewien, czym chciałby się zajmować, to ma większe pole do popisu i jest po prostu bardziej elastyczny. Więc może sobie na takie coś pozwolić. Nie ma studiów? Nie każdy je chce, bo nie każdy czuje taką potrzebę. Ludzie radzą sobie i bez nich i też potrafią się dobrze ustawić. Tu nie chodzi o to, że on coś wybitnie źle robił i Tobie to przeszkadzało. Wiadomo - każdy ma swoje za uszami, ale jak chcesz dojść do porozumienia z drugą sobą, to po prostu rozmawiasz. Ty nawet tego nie spróbowałaś.
Zamiast tego zaczęłaś szukać powodów, wytłumaczenia dlaczego Wam się psuje. Dlatego zaczęło Ci to siedzieć w głowie. Po prostu podświadomie czułaś już, że to jednak nie to. Zdarza się - jakkolwiek płytko to nie brzmi.
Swoją drogą skąd ten pomysł, że sobie coś zrobi albo zrobi "coś głupiego"? Powiedział Ci to, dał Ci jakoś do zrozumienia? Co do reszty - daj mu trochę czasu. No jednak zostawiłaś chłopa z dnia na dzień, gdzie ten nawet nie czuł, że coś jest nie halo. Pewnie jeszcze to do niego nie doszło.
__________________

(...)There's no life, emotion
Or warmth, but just garbage language
A desolately rolling meadow
Loneliness adds as the days go by
We have to be humans
Because we get scars
Lianhua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując