Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-05-22, 16:47   #494
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;89229467]Dzięki, Soso Ciekawe, że wycofują, bo to serum ma wszędzie przedobre opinie.

Zastrzezona, super fotki I miło sie czyta o tym, że masz takich fajnych kolegów. Zawsze lubiłam męskie towarzystwo. W 2021 prowadziłam szkolenie z grupą 6 programistów - z niesamowitym sentymentem je wspominam. Z reguły grupy mam mieszane, a tu sami mężczyzni, zupełnie inaczej mi się pracowało, totalny luz. Również wymieniłam wiele ciekawych spostrzeżeń i uśmiałam się.

Ciesze sie również, że znalazłaś równowagę w życiu. Ja mam okresy kiedy w tygodniu dużo pracuje, ale później zawsze przychodzi weekend i mam wtedy totalnie wszystko w d. . No i staram się spiąć w ciągu roku, pooszczędzać, by móc pozwolić sobie na 2 miesiące laby latem.

Perspektywa 3 dni pracy, o której napisała Pani_R, byłaby super Tylko pewnie jedno kosztem drugiego? Mam swoje zachcianki - ciuchowo kosmetyczne i nie chce z nich rezygnować. Na jedzenie też chyba najwięcej wydajemy, ale to jest coś na czym nigdy w życiu nie oszczędzałam i nie mam zamiaru.

Pani_R, na moje nic Ci nie opada - wygląda jakby Ci się tylko zaokrągliła lekko buzia od tkanki tłuszczowej. Czy na zdjęciu przed ważyłaś tyle samo co teraz, czy mniej?

Mnie się bardziej podoba teraz (zdrowiej i młodziej), ale pewnie jestem tutaj stronnicza

Magbeth, ciekawe jest to co piszesz o Norweżkach. Ja je znam głównie z Insta i nie wyglądają tak jakby się nie przejmowały swoim wyglądem, no ale życie to jedno, a Insta to drugie...

W jaki sposób dała Ci ta kolezanka ignora?[/QUOTE]

Dziękuję Cinde dobrze ich posłuchać i wymienić się opiniami, również na inne tematy, spieramy się najbardziej w kwestii polityki, a na tematy płci czy kultury wysłuchujemy

Mnie też ta zaokrąglona buzia Pani R bardziej się podoba, zapomniałam dodać

Ja z kolei myślę, że mentalnie blisko mi już do Norweżki, ale ten rumień mnie jednak niepokoi
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując