Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Konsultantka kosmetyczna (Mary Kay, Avon, Oriflame, FM Group etc.)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 14:29   #38
Laura3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Konsultantka

Hej! Jestem tutaj nowa więc nie jeździjcie po mnie jeśli taki temat już był A mianowicie... Jestem młodą mamą na urlopie wychowawczym- jak wiecie bez płatnym. Chciałabym troszke sobie dorobić jako konsultantka- jestem dyplomowaną stylistką i oczywiście interesuję się kosmetykami. Siedziałam dziś trzy godziny w google i szukałam jakichś ofert pracy dla konsultantek. Ale rece mi opadły jak czytam w kółko Avon, Oriflame i FM a teraz jeszcze ✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂ Byłam konsultantką w Ori i lipa! Wiecej dokładałam niz zarabiałam, poza tym te firmy są już przereklamowane jeśli chodzi o współprace. Każdy ma juz "swoją" konsultantke albo sam sobie kupuje. Dlatego chciałabym sie dowiedziec czy ktoś współpracuje może z inną firmą, ale oczywiście z kosmetykami w cenie przystepnej. Bo w necie znalazłam kilka ofert ale ceny powalające! Chodzi po prostu o coś nowego, czym można zinteresowac klientki Mogę dołączyć do grupy Szukam pracy nie ze względów czysto finansowych, ale żeby poprostu troszkę wyjśc do ludzi a zarobek oczywiście swoją drogą Czekam na liczne propozycje z Waszej strony

Edytowane przez Laura3
Czas edycji: 2011-03-17 o 14:34
Laura3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując